Nuo 1999 metų keletas universitetų iš dešimties ES valstybių narių bendradarbiauja ruošdami teisinės informatikos specialistus ir atlikdami mokslinius tyrimus. EULISP programoje dalyvaujantys universitetai derina tarpusavyje teisinės informatikos studijų programų kūrimą ir pagal šias programas dėstomas disciplinas. Programos ir kursai orientuoti visų pirma į bakalauro ir magistrantūros studentus.

 

Nuo pat pradžių EULISP universitetų programa buvo remiama Erasmus/Socrates programos o ypač programų vystymo programa (Curriculum Development). Pasirašyti dvišaliai susitarimai tarp universitetų skatina studentų ir dėstytojų mainus. Studentai turi galimybę pasirinkti studijuoti pagal teisinės informatikos studijų programą bent dviejuose skirtingose valstybėse esančiuose universitetuose.

 

EULISP-CDA universitetai keičiasi tarpusavyje informacinės visuomenės teisinės sistemos plėtojimo organizacine ir akademine patirtimi, stiprina tarpusavio bendradarbiavimą. Tikimės, jog ši svetainė pateiks bendro pobūdžio informaciją ir atsakys į labiausiai rūpimus klausimus, kiek jie susiję su EULISP-CDA universitetų programa.

 

atgal